http://blog-edit.prv.pl
src="plik.mp3" autostart=true> __ziomkaBlog__ Zioomka - kultura hip-hopowa.. i ...

Link :: 02.09.2004 :: 21:35
Siema...!
Dzisja buda była... nowa jedne laska całkiem jest spox.. ale troche pojebana :D dzisiaj.. muj najukochansy pysiaczek mial dola.. ale mu sie poprawilo : D wczesniej do mnie przyszedl i zamula sie z moja stara : P no bo mialam 5 lekcji a powiedzialm mu ze 4 no z kad maialamm wiedziec..? jak juz do mnie przyszedł to jak zwykle :P:P już 4 raz się całowałam (bo mam 11 lat : D ). teraz sie zamulam na gg i sie no zamulam.. kontakt nr gg *******- tajne :P
Komentuj(0)


Link :: 04.09.2004 :: 09:35
za 2 minuty bede miala 11 lat (sa moje uordziny) nieczuje sie jak bym jer miala..
Komentuj(0)


Link :: 04.09.2004 :: 11:17
ale mi smutno.. nikt nawet tego nieczyta.. mam dzisja urodziny, moja przyjaciolka niemoze sie spotkac, muj chlopak tez niemoze .. nawet starych niema na chacie :( nawet niewiecie jak się czuje ;(
Komentuj(0)


Link :: 04.09.2004 :: 19:59
kochammmmm mojego chłopaka...! nie wyjedzaj prosze ... ;( wiem że musisz ale beeeee;( ....
Komentuj(0)


Link :: 07.09.2004 :: 22:06
tylko 8 dni moge mieć bloga..? co za pedalstwo..! (tak muwi moja kumpela.. wiem ze pojebanie ale huj z tym..:DDD). a wiec mariolciu pozdrowaim Cię.. urodzinki dzisiaj ::P.. musz zapierdalać lekcje dorobić wiec.. nara nara
pozdroooo dla wszystkich..!
Komentuj(0)


Link :: 08.09.2004 :: 17:57
jak to sie stało.. czas zapierdala..
Komentuj(0)


Link :: 11.09.2004 :: 09:30
do MAX-sa !
Smutno mi.. nawet mnie niepamietasz..: ((( wiesz jak ja sie teraz czuje.. tak długo Cię szukałam a tu co..? spierdalaj tak..? bardzo mi smutno tak długo sie zanliśmy na gg ponad rok... a tu co.. beeee
Komentuj(0)


Link :: 11.09.2004 :: 09:30
do MAX-sa !
Smutno mi.. nawet mnie niepamietasz..: ((( wiesz jak ja sie teraz czuje.. tak długo Cię szukałam a tu co..? spierdalaj tak..? bardzo mi smutno tak długo sie zanliśmy na gg ponad rok... a tu co.. beeee
Komentuj(0)


Link :: 11.09.2004 :: 09:33
zioomka


pomocy.. zaras sie rozkleje.. tak bedzo Cie lubiała a ty mnie niepamietasz..? :: ((( czemu tak jest...?
Komentuj(1)


Link :: 11.09.2004 :: 15:02
właśnie wróciłam z Wrocka..
pokłuciłma sie ze stara i wogle ze wszystkimi..!
wogle tak sobie myślałam ze chciała bym z chaty uciec.. bylo by fajnie.. ale nie az tak fajnie jak jest teraz wiem ze sie kluce z nimi ale i tak to jest taka pamiotka na zawsze.. jestem strazsznie smutna.. ze max-siu mnie niepamieta i ze sie poklucilam ze startymi i z siostra..! dzisja ma wrocilc muj pysiaczke ;;D przynajmniej jedno dobre.. tylko yy miałam mieć tort a cos go niemam co mam robic..>? i tak pewnoe nieczytacie tej notki.. i wiec i tak mi nic nieporadzice ale jak by jakiś był wyjatek i ktoś by to przyczytala to prosze mi pogadzic cos.. z guryy wielki cmokkkk:*******
Komentuj(0)


Link :: 11.09.2004 :: 16:24
pozdroo dla
wszystkich
co
tu
sa
beda
byli
i
pozostawili
po
sobie
slada
.
i
dla
innych
zioomkow
np
.
dla
T*******
nie
wiem
czy
dobrze
napisala
ale
niewazne
:
)
)
)
)

Komentuj(64)


Link :: 12.09.2004 :: 09:14
Niewiecie czy jak minie muj termin bloga to czy on zostanie czy zostanie automatycznie usuniety
Blog w okresie testowym
Pozostało dni: 4
Aktywuj go na stałe!
Komentuj(2)


Link :: 12.09.2004 :: 18:26
Niech ktos mnie pocieszy smutno mi ::(
Komentuj(2)


Link :: 13.09.2004 :: 12:44
wyjedzam..! wyjedzam dzisja do GDYNI :((( niechcem chcem pobyc troche z moim pysiaczkiem.. a tu co on przyjachal ja odjezam. czuje sie głupio co ja mam mu powiedzieć.. ze co ze jade i ze dla niego niema miejsca..? pomuzcie
Komentuj(1)


Link :: 13.09.2004 :: 16:08
Uff juz po wszystkim powiedziałam MU..! powiedziałąm mu jak zadzwonił że ja dzisja jade do GDYNI czy tam gdańska.. i powiedziałam ze juz niema miejsc i że wczoraj sie o tym dowiedziałam..! bo to prawda. ale po mimo wszystko niechce mi sie jechac.. jeszcze musze z tym pedałem jechać.. :[ nienawidze go..! nienawidze nienawidze nienawidze !! jak każdy chyba ..! on jest pojebany..! jak wy byście go poznali to tez byście tak uważali :PPP kocham Cie pysiaczku.. terz musze sobie wydrukować twoja fotka z kompa ::D bo niemam tzn. mam ale tylko na komurce a chcem mieć w ręce też czasem :PPP. Biore tez misia od Ciebie ::PPP bede dzwoniła czasem :PPP kurwa kto mi pożyczy 40 zika..? wydałam kieszonkowe.. a stara sie mnie zapyta na co wydałam a ja kurwa co powiem..? zena nic..? bo dałam kumpeli.. bo ona mi pożyczyła..? pomużcie..chyba na komnie sobie niewydrukuje nie? po za tym niemam..! mam tylko 10 zika..! pomocy..! kurde no pomużcie mi prosze..!!!!! z óry wielki comok...~! :****************************************************** dla tego kto mi pomoże :PPP
Komentuj(0)


Link :: 13.09.2004 :: 18:57
jak to sie stalo czas zapierdala... e no pomocyyyyy
Komentuj(0)


Link :: 13.09.2004 :: 19:17
Zaraz jade dokładnie to mam pociag o 20,28 :((( niechcem jechac..
Komentuj(1)


Link :: 18.09.2004 :: 13:37
wrocilam wczoraj :]łam prezet od pysiaczka dzieki nietrzeba bylo.. ja tez cos dla ciebie mam... ale pewnie ci sie niespodoba tak mysle..;/ koCHam Cię.. sory ze nieprzyszłam do twoje budy ale taka siara by była (nieumawiałam sie z toba ale wie ze mnie soe zapytaleś ::::::::::: P)
Komentuj(0)


Link :: 18.09.2004 :: 15:55
Dzisiaj miałam dziwny sen napisze go wam.
gdzieś tam byłam i siedziałam nagle zobaczyłam ze z jakiegoś domu wychodzi michał (muj EKS) i jego kumpel Adaś. Zawołałam ich i napoczątku oni udawali ze mie niewidza a potem do mnie podeszli michał nawet mi niepowiedział głupiego "CZEŚĆ" ale za to Adaś mnie przytulił..;/ potem poszliśmy gdzieś nad jakieś jeziora albo cos w tym stylu. Co było dalej niepamietam. ale dzisja wywołałam klisze na której było zdjęcie michała (to moje pierwsze jego zdjecie) a potem zadzwoniła do mnie moja kumpela (najlepsza :)) Mariolcia i poprosiła mnie żebym podała jej nr komurki michała.A wczoraj jak rozmawiałam z Mariolcia to ona mi powiedziała ze michał chodzi na kułko myzyczne i duzo mi powiedziała co było z nim związanego. Wydaje mi się ze zaraz albo go spokam albo on mi wyśle sms-a albo cos w tym stylu. dzisja dużo o nim myśle i jest mi smutno : (((( on mnie zdradził :[ ale nieważne. ostatnio do niego zadzwoniłam i gadałam z nim. on w szkole mi powiedział CZEŚĆ a od tego roku szkolenego jeszcze ani razu mi niepowiedział. niewiem niewiem niewiem co ja tam z tym michałem dzisja : ////
Komentuj(0)


Link :: 19.09.2004 :: 16:58
kocham świat czasem a czasem nienawidze...! pojebało mnie!
Komentuj(4)










2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień



Made by ^^KrOOlik





:-=Obczaj=-
-=Napisz=-




Made by ^^KrOOlik


{linki}