ziomka - komentarze


Dzisiaj miałam dziwny sen napisze go wam.
gdzieś tam byłam i siedziałam nagle zobaczyłam ze z jakiegoś domu wychodzi michał (muj EKS) i jego kumpel Adaś. Zawołałam ich i napoczątku oni udawali ze mie niewidza a potem do mnie podeszli michał nawet mi niepowiedział głupiego "CZEŚĆ" ale za to Adaś mnie przytulił..;/ potem poszliśmy gdzieś nad jakieś jeziora albo cos w tym stylu. Co było dalej niepamietam. ale dzisja wywołałam klisze na której było zdjęcie michała (to moje pierwsze jego zdjecie) a potem zadzwoniła do mnie moja kumpela (najlepsza :)) Mariolcia i poprosiła mnie żebym podała jej nr komurki michała.A wczoraj jak rozmawiałam z Mariolcia to ona mi powiedziała ze michał chodzi na kułko myzyczne i duzo mi powiedziała co było z nim związanego. Wydaje mi się ze zaraz albo go spokam albo on mi wyśle sms-a albo cos w tym stylu. dzisja dużo o nim myśle i jest mi smutno : (((( on mnie zdradził :[ ale nieważne. ostatnio do niego zadzwoniłam i gadałam z nim. on w szkole mi powiedział CZEŚĆ a od tego roku szkolenego jeszcze ani razu mi niepowiedział. niewiem niewiem niewiem co ja tam z tym michałem dzisja : ////

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć