ziomka - komentarze


Uff juz po wszystkim powiedziałam MU..! powiedziałąm mu jak zadzwonił że ja dzisja jade do GDYNI czy tam gdańska.. i powiedziałam ze juz niema miejsc i że wczoraj sie o tym dowiedziałam..! bo to prawda. ale po mimo wszystko niechce mi sie jechac.. jeszcze musze z tym pedałem jechać.. :[ nienawidze go..! nienawidze nienawidze nienawidze !! jak każdy chyba ..! on jest pojebany..! jak wy byście go poznali to tez byście tak uważali :PPP kocham Cie pysiaczku.. terz musze sobie wydrukować twoja fotka z kompa ::D bo niemam tzn. mam ale tylko na komurce a chcem mieć w ręce też czasem :PPP. Biore tez misia od Ciebie ::PPP bede dzwoniła czasem :PPP kurwa kto mi pożyczy 40 zika..? wydałam kieszonkowe.. a stara sie mnie zapyta na co wydałam a ja kurwa co powiem..? zena nic..? bo dałam kumpeli.. bo ona mi pożyczyła..? pomużcie..chyba na komnie sobie niewydrukuje nie? po za tym niemam..! mam tylko 10 zika..! pomocy..! kurde no pomużcie mi prosze..!!!!! z óry wielki comok...~! :****************************************************** dla tego kto mi pomoże :PPP

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć