25.03.2005 :: 19:39
Czy moj bloga nie istnieje? CZy to ja nie istnieje? nie.. cofam to..! ja istnieje bo się nie poddałam i zostane tu!! Ale dlaczego nie moge wejść na www.ziomka.talk.pl ? no po prostu mi się wlancza poprzednia strona : /... teraz inny temet... Nawet nie wiedziałam że to jest takie trudne..! : ( niestety ja naprawde chcę nagrywać... ale wogule nie umiem pisac.. nie umiem muzyki zrobić.. nic z tego... : ( Ale mam tak żę się nie poddaje i się nie boje nadziei!! To znacze że będe chciła chociasz kawałeczek nagrać z ziomkami z mojego miasta.. ;] a w tym już mam jeden plus (+) bo... mam jego nr gg ale boje się do niego napisać... nienanapisze mu "moge z wami być jak nagrywacie i kawałek coś nagrać?!" nie... tylko chciała bym z nim porozmawiać... tylko tyle... wtedy będe się czuła jak... niewiem co... będe miała skrzydła a już wiem jak to jest... rozmawiałam wczoraj z jednym chłopakiem... ;]..!!! chyba się zakochałam... zakochałam w hip hopie... ja niemoge bez niego żyć... nie powiem że nie lubie popu techna... bo czasem wlaczam radio... slucham rużnych zespołów... ale hip hop... to nie jest muzyka... ja sam niewiem co to jest... ja to kocham.. jak hip hop opadnie... ja też...! słucham hip hopu juz z 6 lat.. niewiem... ale tak.. 6 : ) a teraz mam 12.. bardzo się z nim zżyłam... jak z własną matką...! kocham hip hop i nigdy go nie opuszcze..!!!!!!!!!