ziomka - komentarze


Wczoraj napisała do mnie sms-a ***** zebym mu podała mój nr gg to oczywiście mu podałam, on zaraz na gg mi odpisał zaczeliśmy gadac o jakiś bzdurach... i wogs ale potem wysłąłam mu własnie takie coś... Jeśli mnie lubisz wyślij : )... itd i on mi wysłał że jestem ładna i że coś do mnie czuje... odrazu musiałam się pochwialić kuzynce... boshe! potem się go zapytałam czy na serio czy tylko sobie żartuje on napisał mi serio serio. : ( za chwile musiałam kończyć bo szłam do ****** spać...Ciągle o tym mysle.. : (. dobra poshłam do ****** i ogladałyśmy jakieś filmy potem o 0;02 wysłałam mu sms-a czy jush spi.. widocznie spal bo mi nie odpisał... a rano o 10 cosh muścił mi dzynka... ja tesh mu ale troche puzniej :-P. i potem zadzwonił mój tata zebym przyszła do domu bo chcą zrobić zdjęcie na mojej komurce.. to chyba za godzine przyszłam.. i jush gości niebyło.. ja się tak spiezyłam :-P. Moja mama poszła teraz do moich dziadków i zaraz przyjdzie i idziemy do miasta kupić mi spodnie : ) nareście : ). noi teraz to się nic niedzieje... ale woge coś zrobić teraz potem to wspominać ale z tekstem: "To już nigdy niewróci" czasem moshe i się wstydze bardzo ale potem to wspominam.. bardzo : ) i się z tego śmieje : ) ale chciała bym cofnac czas bardzo chciała bym być małym kurdupelkiem a czasami jak coś się dziej to chicała bym być dorosła... ale woglała bym cofnąc czas (jak bym miała wybierać). Teraz sobie myśle co moge napisać ale tesh z myślą "to nigdy już niewróci" jak w pisoence "nie wróci" PIH. Miałam dzisja dziwny sen... śniło mi się że miałam jakieoś przyjaciela ze śniegu ale on jak do mnie podszedł to się stopił potem ja chciałam otworzyć drzwi a na klamce był pająk i on mi coś zrobił... ja zaczelam się drzeć i ocierać moją ręke o wszystko... ALe ja to czułam jak by mi się to kiedyś śniło... ale wiecie cio... ja byłam w tym snie (na początku) na jakiejś wyciecce i jak schodiziłam z górki to taki chłopak w sumie to było ich 3, 2 ze sobą jakoś tak la5aki (udawali ptaki) a jeden szedł i inny się go zapytał a co ty taki samotny? a on odpowiedział SAMONIZUJE SIĘ.. wszyscy zaczeli się śmiać... nierozumie moich snów zawsze są dziwaczne. Rok temu na sylwestra mi się śniło ze właśnie ten chłopak co "coś do mnie czuje" to zę brałam z nim ślub, ale trzeba było coś znać coś w typie 10 przyjkazań borzych.. ale trgo bylo 100 coś chyba 117.. i ja tego nieznałam potem on się rozmyślił (w kościele) z tym ślubem ze mną i wziął ślub z *******, obecnie to była jego dziewczyna. często zapamiętuje swoje sny, pamiętam co mi się śniło nie na tych wakacjach tylko na wcześniejszych.. to była masakra... śniło mi się że byłam na wojenie ale że trafiłam tam przypadkowo z moją babcią, koleżanką z klasy (której nienawidze), z moją kuzynką i kolegą co ma 30 lat... wtedy to było w zamku tkóry był nad rzeką... wszystkich pozabijali na tej wojnie a tylko ja zostałam i osoby przeciwko nas wtedy się dogadaalm z dziewczynami starszymi i one powiedzą że mnie niezabiją itd.. potem kupiłysmy sobie pamiątki.. to były figurki z kubusia puchatka... a potem jak wyszłam to zobaczyłam moich dziadków którzy czekali na mnie... to było okropne a pamiętam jaki miałam sen jak miałam gdzieś 6-5 lat... ale nieopisze go tu... bo będziecie się smiać... dobra zaraz ide do miasta jak wróce to napisze jakas nota papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć